EBOG s.r.o.

Beethovenova 5410, 430 01 Chomutov, tel.: 474 651 640, e-mail: ebog@svc.cz


ELREV - Roman Novák - Revize el.zařízení rodinných domů a bytů - Opravy a montáže elektrických zařízení
Novinky

Rádi a ochotně Vám v oblasti vzduchotechniky poradíme – jak vyřešit odvětrávání, jakou ventilaci zvolit či jak vyřešit vzduchotechniku celkově. Kromě odborného poradenství nabízíme veškeré služby spojené s realizací vzduchotechniky – projekty, výroba materiálů, doprava, montáž i servis.

Uděláme Vám vzduchotechniku na míru. Klimatizace v místnostech i v celých objektech, ideální ventilace, kvalitní odvětrávání (např. zakouřených prostor či kuchyní). Sídlíme v Chomutově.

EBOG CV s.r.o. - idatabaze.czVzduchotechnika - idatabaze.cz
Úvod -> vzduchotechnika-klimatizace.eu

Hledáte-li spolehlivou společnost se specializací vzduchotechnika a klimatizace, obraťte se na firmu EBOG CV s.r.o. Větrání, vzduchotechnika na klíč, rekonstrukce vzduchotechniky, dodávka a montáž ventilace a klimatizace. Dlouholeté zkušenosti společnosti EBOG CV zaručují vysokou kvalitu a spolehlivost nabízených služeb.

Vzduchotechnika a klimatizace EBOG CV

Firma nabízí veškeré služby v oblastech větrání, klimatizace, vzduchotechnika. Po společném jednání s klientem spolupracuje na vytvoření projektu, zvolí a dodá ideální materiály na míru, zajistí bezpečnost a izolaci, zrealizuje kompletní montáž a postará se i o pravidelný servis a kontrolu.

Společnost zajišťuje také opravy stávající vzduchotechniky a vzduchotechnické rekonstrukce historických budov.

Proč vzduchotechnika EBOG CV?

Společnost se zaměřuje na kvalitu použitých materiálů, zaměstnává spolehlivé a zkušené zaměstnance, dodržuje termíny, poskytuje dlouhé záruky a přijatelné ceny. EBOG CV sídlí v Chomutově, realizuje však zakázky po celé republice. Na webových stránkách společnosti můžete najít reference, kontakty a další informace.

Na všechny činnosti v oblasti výroby a montáže vzduchotechniky společnost splňuje požadované atesty EU. 

Návrhy, výroba, montáž a servis vzduchotechniky

Dodáváme vzduchotechniku na míru – nabízíme kompletní servis od návrhu projektu přes výrobu potrubí a dalších dílů až po odbornou montáž a pravidelný servis. Dodáváme vzduchotechniku pro výrobní haly, obchodní střediska, zdravotnická a vzdělávací zařízení, sídla institucí a další objekty. Provádíme také opravy a rekonstrukce stávající vzduchotechniky včetně historických objektů. Firma EBOG CV s. r. o. ručí za kvalitu práce i použitých materiálů.

Kontakt

Vzduchotechnika
EBOG CV s.r.o.

Zdeněk Gärtner, Beethovenova 5410, 430 01 Chomutov

souřadnice  GPS :  N  50o 26´ 975´´      E 13o 24´ 435´´

tel.: 474 651 640
mobil: 736 613 082
e-mail: ebog@svc.cz, ebog@ebog.cz

CZplus – pečeť dlouhodobé spolupráce a kvality