EBOG s.r.o.

Beethovenova 5410, 430 01 Chomutov, tel.: 474 651 640, e-mail: ebog@svc.cz


ELREV - Roman Novák - Revize el.zařízení rodinných domů a bytů - Opravy a montáže elektrických zařízení
Novinky

Rádi a ochotně Vám v oblasti vzduchotechniky poradíme – jak vyřešit odvětrávání, jakou ventilaci zvolit či jak vyřešit vzduchotechniku celkově. Kromě odborného poradenství nabízíme veškeré služby spojené s realizací vzduchotechniky – projekty, výroba materiálů, doprava, montáž i servis.

Uděláme Vám vzduchotechniku na míru. Klimatizace v místnostech i v celých objektech, ideální ventilace, kvalitní odvětrávání (např. zakouřených prostor či kuchyní). Sídlíme v Chomutově.

EBOG CV s.r.o. - idatabaze.czVzduchotechnika - idatabaze.cz
Úvod -> vzduchotechnika-klimatizace.eu

Hledáte-li spolehlivou společnost se specializací vzduchotechnika a klimatizace, obraťte se na firmu EBOG CV s.r.o. Větrání, vzduchotechnika na klíč, rekonstrukce vzduchotechniky, dodávka a montáž ventilace a klimatizace. Dlouholeté zkušenosti společnosti EBOG CV zaručují vysokou kvalitu a spolehlivost nabízených služeb.

Vzduchotechnika a klimatizace EBOG CV

Firma nabízí veškeré služby v oblastech větrání, klimatizace, vzduchotechnika. Po společném jednání s klientem spolupracuje na vytvoření projektu, zvolí a dodá ideální materiály na míru, zajistí bezpečnost a izolaci, zrealizuje kompletní montáž a postará se i o pravidelný servis a kontrolu.

Společnost zajišťuje také opravy stávající vzduchotechniky a vzduchotechnické rekonstrukce historických budov.

Proč vzduchotechnika EBOG CV?

Společnost se zaměřuje na kvalitu použitých materiálů, zaměstnává spolehlivé a zkušené zaměstnance, dodržuje termíny, poskytuje dlouhé záruky a přijatelné ceny. EBOG CV sídlí v Chomutově, realizuje však zakázky po celé republice. Na webových stránkách společnosti můžete najít reference, kontakty a další informace.

Na všechny činnosti v oblasti výroby a montáže vzduchotechniky společnost splňuje požadované atesty EU. 

EBOG CV – specialista na vzduchotechniku a klimatizaci

Dostatek čerstvého vzduchu a správně nastavené teplotní parametry jsou předpokladem pohodlného užívání jakéhokoliv objektu – od tovární haly až po rodinný dům. Společnost EBOG CV s. r. o. Chomutov nabízí dlouhodobé zkušenosti a vynikající reference v oblasti vzduchotechniky, klimatizace, větrání i montáží teplovzdušného vytápění. Vyrobíme a namontujeme vzduchotechnické a klimatizační systémy na klíč. Zajišťujeme i rekonstrukce vzduchotechniky, provádíme servis a kontrolu.

Kontakt

Vzduchotechnika
EBOG CV s.r.o.

Zdeněk Gärtner, Beethovenova 5410, 430 01 Chomutov

souřadnice  GPS :  N  50o 26´ 975´´      E 13o 24´ 435´´

tel.: 474 651 640
mobil: 736 613 082
e-mail: ebog@svc.cz, ebog@ebog.cz

CZplus – pečeť dlouhodobé spolupráce a kvality
Cookies
Doporucujeme: Prodej a montáž žaluzií -  Svářecí technika -  Kovovýroba -  CNC obrábění -  Izolace střech -   -   -  -