EBOG s.r.o.

Beethovenova 5410, 430 01 Chomutov, tel.: 474 651 640, e-mail: ebog@svc.cz


ELREV - Roman Novák - Revize el.zařízení rodinných domů a bytů - Opravy a montáže elektrických zařízení
Novinky

Rádi a ochotně Vám v oblasti vzduchotechniky poradíme – jak vyřešit odvětrávání, jakou ventilaci zvolit či jak vyřešit vzduchotechniku celkově. Kromě odborného poradenství nabízíme veškeré služby spojené s realizací vzduchotechniky – projekty, výroba materiálů, doprava, montáž i servis.

Uděláme Vám vzduchotechniku na míru. Klimatizace v místnostech i v celých objektech, ideální ventilace, kvalitní odvětrávání (např. zakouřených prostor či kuchyní). Sídlíme v Chomutově.

EBOG CV s.r.o. - idatabaze.czVzduchotechnika - idatabaze.cz
Úvod -> Klimatizace

Montáž klimatizace na klíč

Vzduchotechnika a klimatizace v místnostech a celých objektech by měly udržovat kvalitní a příjemný vzduch. Vzduchotechnika jako celek zajišťuje distribuci a úpravu vzduchu, což znamená ohřev či chlazení vzduchu, jeho odvlhčování nebo zvlhčování. Samozřejmě záleží na potřebách objektu. Klimatizace je zařízení sloužící převážně k chlazení vzduchu.

Vzduchotechnika a klimatizace – funkce a prostředky

Vzduchotechnika i klimatizace jsou v dnešní době na mnohých místech absolutní nutností. Prostory, kde se vytváří špatný vzduch (některá pracoviště), nebo kde se sdružuje více lidí (restaurace, obchody, kanceláře aj.), potřebují zajistit kvalitní vzduch. K tomu vzduchotechnika používá následující funkce a prostředky:

  • Odvětrávání a odsávání špatného vzduchu. Odvod např. zakouřeného vzduchu.
  • Teplovzdušné vytápění. Přivádění teplejšího vzduchu do místnosti a výměna špatného vzduchu za čerstvý.
  • Klimatizace. Zajišťuje ochlazování vzduchu v místnosti odvodem teplého vzduchu.

Možnosti klimatizace

Ať už potřebujete zajistit klimatizaci kanceláře, bytu, prodejny nebo velké haly, vždy pro vás máme vhodné řešení. Klimatizace může být zajištěna mnoha způsoby. Hledáte jednoduché a levné možnosti jak zajistit příjemné prostředí pomocí klimatizační jednotky? Zeptejte se jak toho dosáhnout. Na klimatizaci větších objektů např. výrobních hal a supermarketů, již potřebujete využít speciální firmy, které vám po dohodě klimatizaci namontují.

Vzduchotechnika a klimatizace na klíč

Česká firma EBOG CV, s.r.o. vám spolehlivě, kvalitně a s minimalizací nákladů zajistí veškerou klimatizaci a vzduchotechniku na klíč. Specializujeme se na větší objekty, zajišťujeme však také vzduchotechniku a klimatizace pro byty a rodinné domy. Rádi a ochotně vám zdarma naceníme vaši poptávku. Přijedeme a navrhneme optimální řešení pro váš objekt. Nahlédněte do našich referencí. Těšíme se na spolupráci. Kontaktujte nás!
 

Dodávka a montáž klimatizace bez starostí

Klimatizace je nezbytnou součástí obchodních center, kancelářských budov, firemních a výrobních prostor i dalších objektů. Společnost EBOG CV z Chomutova vám ochotně poradí s výběrem vhodného systému klimatizace, dodá a instaluje vybraná zařízení a poskytne vám odborný servis. Zajistíme dodávku a montáž klimatizačního zařízení. Nabízíme široký výběr ventilátorů, máme také horkovzdušné topení. Specializujeme se na větší objekty, ale dodáváme klimatizace i pro rodinné domy a byty.

Kontakt

Vzduchotechnika
EBOG CV s.r.o.

Zdeněk Gärtner, Beethovenova 5410, 430 01 Chomutov

souřadnice  GPS :  N  50o 26´ 975´´      E 13o 24´ 435´´

tel.: 474 651 640
mobil: 736 613 082
e-mail: ebog@svc.cz, ebog@ebog.cz

CZplus – pečeť dlouhodobé spolupráce a kvality
Cookies
Doporucujeme: Prodej a montáž žaluzií -  CNC obrábění -  Izolace střech -  Svářecí technika -  Kovovýroba -   -   -  -